Нова українська школа


Методичні матеріали до курсу 

"Культура добросусідства". 

Український освітній продукт, розроблений вітчизняними освітянами і науковцями, «Культура добросусідства»,  пропонує методичні матеріали. Зокрема Ольга Скляренко представляє власну методичну розробку "Викладання КД в 5-х класах". Зайшовши за покликанням, можна скачати презентації уроків.
Цікавою може бути також Збірка розробок програм інтерактивних занять для освітян від учасників і учасниць тренінгів для тренерів "Навчаємося викладання «Культури добросусідства» дітям і дорослим" 2023 року, яку можна завантажити за покликанням. Видання містить розробки інтерактивних занять, присвячених програмам та основній проблематиці інтегрованого наскрізного курсу «Культура добросусідства» для різних ланок освіти. Поданий матеріал може бути використаний під для підвищення  кваліфікації педагогів у системі формальної і неформальної освіти. За умови певної адаптації ці розробки також можуть бути використані під час роботи з батьками дітей або створення занять із громадянської освіти для старшокласників. Видання може бути корисним для науково-педагогічних і педагогічних працівників закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку, а також андрагогів, класних керівників, соціальних працівників, шкільних психологів, громадських активістів та ін.

Посібник "Використання електронних освітніх матеріалів у освітньому процесі: сучасні підходи і технології Нової української школи"

У посібнику, розробленому колективом УІРО розглянуто такі питання: 
  1.     компетентнісний підхід в освітньому процесі;
  2. проєктна технологія та її реалізація в освітньому процесі;
  3. критичне мислення: працюємо з інформацією;
  4. модель «5Е»: концепція реалізації в освітньому процесі;
  5. інтелект-карти: переваги та методичні аспекти використання в освітньому процесі;
  6. можливості платформи «Всеукраїнська школа онлайн» для організації дистанційного та змішаного навчання.
     З посібником можна ознайомитись за посиланням
     З тематики посібника заплановано серію вебінарів. Перший вебінар, присвячений критичному мисленню, можна переглянути за посиланням.

Етика 6 клас: що, чому і як?

Матеріали вебінару: перейти

Впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти під час воєнного стану

Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів класів НУШ перейти

Матеріали Всеукраїнський практико-орієнтований онлайн-семінар “Впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти під час воєнного стану: виклики, реалії, стратегії”. Секція 4. Особливості організації дистанційного навчання перейти

Історичні вебінари НУШ для  Вас

Програма і методичне забезпечення курсу "Вступ до історії України і громадянської освіти" перейти


Електронне забезпечення навчально-методичного комплексу НУШ 5 клас


1. Навчання без меж перейти

Електронні підручники видавництва "Ранок" пропонують інтерактивні завдання, вправи, тести, відеоролики, навчальні мультфільми по кожній темі. Діти зможуть не лише опановувати весь необхідний теоретичний матеріал, а й виконувати різноманітні цікаві завдання, самостійно перевіряти правильність їхнього виконання, переглядати навчальні фільми й анімації, грати в ігри, мандрувати світом 3D, розв’язувати кросворди, складати пазли тощо.  Необхідна реєстрація.

1) О. Гісем., О. Мартинюк. Вступ до історії та громадянської освіти. перейти

2) О. Гісем., О. Гісем. Досліджуємо історію і суспільство перейти

3) О. Мартинюк, О. Гісем. Етика перейти

2. Проєкт "Якість освіти" перейти

Немає коментарів:

Дописати коментар